Krtr.ee - Kaunis Reaalne Tark Rõõmsameelne

5 Esteetilist Ravi Miimikakortsude Raviks

Naiste esteetiline välimus on alati oluline. Üks peamisi iluteemasid on miimikakortsud ja nende mõju enesetundele ja enesekindlusele. Selleks on olemas palju esteetilisi ravimeetodeid.

Miimikakortsud ja nende põhjused

Enne kui midagi ravida, peab mõistma probleemi põhjust. Miimikakortsude teke on seotud vananemisega, ent on ka muid põhjuseid.

  • Näoilmete kasutamine
  • Naha kahjustused
  • Päikese käes viibimine
  • Näo suitsetamine
  • Toitumine
  • Hormoonid

Need on peamised põhjused, miks miimikakortsud tekivad.

Esteetiline meditsiin ja iluprotseduurid

Esteetiline meditsiin pakub erinevaid kosmeetilisi protseduure, mis aitavad probleemi lahendada. Artiklisse on koondatud kõige populaarsemad meetodid.

Botox – tõhus meetod miimikakortsude raviks

Botox on kõige tuntum ja tõhusam meetod miimikakortsude raviks. See on populaarseim protseduur, mida kasutatakse nii Euroopas kui ka Ameerikas. Botox lõdvestab lihaseid, mis vähendab näoilmete kasutamist ja seeläbi ka miimikakortse.

Botox on protseduur, mis viiakse läbi ambulatoorselt. See tähendab, et patsient ei pea olema haiglas, vaid saab koju samal päeval minna. Süstid tehakse väikesesse piirkonda, kus on kortsud. Protseduuri ajal võib tunda veidi ebamugavustunnet, kuid see möödub kiiresti.

Botoxi mõju kestab tavaliselt 4-6 kuud, kuid see võib erineda inimeseti. Kui soovite tulemust säilitada, tuleb seda protseduuri korrata.

Märkus: Nagu kõikidel kosmeetilistel protseduuridel, võivad ka Botoxi süstid põhjustada kõrvaltoimeid. Peamised on: peavalu, turse, valulikkus ja allergiline reaktsioon. Seetõttu peate enne protseduuri rääkima oma arstiga, kas teile sobib Botox.

Täiteained – alternatiiv Botoxile

Täiteained on ka populaarne meetod vähendamaks miimikakortse. Need on geelilaadsed süstid, mis täidavad kortsud ja annavad näole nooruslikuma välimuse. Täiteained on mõeldud neile, kes ei soovi Botoxi või kelle jaoks see pole sobiv meetod.

Täiteained kestavad tavaliselt kauem kui Botox, umbes 6-12 kuud. Kuid nagu iga protseduuri puhul, võivad täiteained samuti põhjustada kõrvaltoimeid.

Kehakontuurimine – noorendav protseduur miimikakortsudega piirkondades

Kehakontuurimine on noorendav protseduur, mis ei ole otseselt miimikakortsude raviks mõeldud. Kuid protseduur võib aidata noorendada piirkondi, kus miimikakortsud kõige rohkem väljenduvad.

Kontuurimine võib kesta 1-2 tundi, sõltuvalt sellest, kui palju piirkondi soovitakse töödelda. Kiiresti saab tagasi igapäevatoimetustega, kuid 2-3 päeva võib tunda valu ja turset.

Ilukirurgia – miimikakortsudega seotud kosmeetilised protseduurid

Kui soovite saavutada pikemaajalist noorendavat efekti, võib ilukirurgia olla teie jaoks sobiv. Ilukirurgia pakub mitmeid võimalusi miimikakortsude lahendamiseks.

  • Näo lift
  • Naha eemaldamine
  • Armide eemaldamine

Kirurgilised protseduurid kestavad tavaliselt vähemalt paar tundi, sõltuvalt protseduurist. Taastumine võib võtta nädalaid või isegi kuid, kuid kui olete taastunud, on noorendav efekt püsiv.

Rinnaimplantaadid – miimikakortsudega seotud kirurgilised protseduurid

Rinnaimplantaadid võivad olla alternatiivne lahendus miimikakortsudele. Need kirurgilised protseduurid on mitmekülgsed, kuid neil võivad olla oma riske.

Operatsioon kestab tavaliselt 1-2 tundi. Taastumine võib võtta paar nädalat, enne kui keha täielikult paraneb. Kuid kui protseduur on lõpule viidud, on tulemused märgatavad juba mõne nädala pärast.

Miimikakortsud võivad olla tõeline väljakutse naise esteetilisele välimusele. Siit saate teavet erinevate esteetiliste ravimeetodite kohta, et valida kõige sobivam meetod miimikakortsude vähendamiseks.

Mis on miimikakortsud ja mis neid põhjustab?

Miimikakortsud tekivad lihaste ja naha vananemisprotsesside tõttu ning hõlmavad kortsudega seotud piirkondi, nagu näiteks kulmudevaheline korts ja naerukurrud silmade ja suu ümber.

Kas on olemas mitte-kirurgilised ravimeetodid miimikakortsude vähendamiseks?

Jah, esteetilised ravimeetodid, nagu Botox ja täiteained, pakuvad mitte-kirurgilisi võimalusi miimikakortsude raviks.

Kuidas Botox miimikakortse vähendab?

Botox töötab ajutiselt halvates lihaseid, mis põhjustavad miimikakortse, vähendades selle tulemusel naha liigutamist ja kortsude süvendamist.

Mis on täiteained ja kuidas need miimikakortse vähendavad?

Täiteained on loodud täiendamaks nahaaluseid struktuure ja muutma kortsud vähem märgatavaks. Täiteaineid kasutatakse peamiselt naeru- ja marionetikortsude, samuti huulte täitmisel.

Millised on kehakontuurimise võimalused miimikakortse vähendamisel?

Kehakontuurimise protseduurid, nagu näiteks radio-sageduslik teraapia ja laserteraapia, võivad vähendada miimikakortsude välimust pinguldades nahastruktuure ja toetades kollageeni tootmist.

Kas on olemas kirurgilisi protseduure miimikakortsude vähendamiseks?

Jah, ilukirurgilised protseduurid, nagu silmalaugude kirurgia ja näo- või kaelatõstukirurgia, võivad olla efektiivsed miimikakortsudega seotud probleemide lahendamisel.

Kas rinnaimplantaadid võivad aidata miimikakortsudele?

Rinnaimplantaadid ei pruugi olla tõhus meetod miimikakortsude raviks, kuna need on mõeldud pigem kehakuju muutmiseks kui kortsu ennetamiseks.

Kui tihti peaksin esteetilisi protseduure miimikakortuste raviks tegema?

See sõltub valitud ravimeetodist ja individuaalsetest vajadustest, kuid enamik esteetilisi protseduure tuleb korrata 4-6 kuu tagant.
5 Esteetilist Ravi Miimikakortsude Raviks
Sarnased artiklid:
Kuidas Valida Õige Plastikakirurg?

Plastikakirurgia ja esteetiline meditsiin on viimastel aastatel kogunud üha enam populaarsust nii meeste kui naiste seas. See on kiire ja valutu viis enda välimuse muutmiseks ja [...]

Kuidas Valida Õige Kehavormi Kontuurimine?

Paljudele naistele on kehavormi kontuurimine oluline, kuna need protseduurid aitavad rõhutada nende ilu ja tõsta enesekindlust. Tänapäeval on erinevaid meetodeid [...]

Krtr.ee

Kaunis Reaalne Tark Rõõmsameelne

Kaunis Reaalne Tark Rõõmsameelne (K.R.T.R) - Sinu teejuht naiseks olemise rõõmudesse. Täis inspireerivaid lugusid, kasulikke nõuandeid ja kaunist sisu, mis kõnetab iga naist. Ole reaalne, ole tark, ole rõõmus - ole K.R.T.R naine!