Krtr.ee - Kaunis Reaalne Tark Rõõmsameelne

10 Parimat Kogemust Euroopas Talvel

Talv on aeg, mil Euroopa muutub võluvaks ja muinasjutuliseks kohaks. Lumised maastikud, jõuluturud, mäed, termid ja rohkem. Selles artiklis uurime 10 parimat kogemust talvises Euroopas. Olenemata sellest, kas olete seikleja, suusataja, linnakülastaja või lihtsalt soovite mõneks ajaks lõõgastuda, on siin midagi kõigile.

Mäesuusatamine

Mäesuusatamine on üks Euroopa talviseid kogemusi, mida kõige rohkem armastatakse. Siin on mõned parimad mäesuusatamise sihtkohad Euroopas:

Alpi suusakuurordid

Prantsusmaa, Itaalia, Šveits, Saksamaa ja Austria on kõige populaarsemad sihtkohad Euroopa mäesuusatamise armastajatele. Mägikülad, suusakeskused ja lumised mäed on siin kõikjal. Mäesuusatamist lisab ka soojad suusakülad, ööelu ja mitmekesine toit.

Skandinaavia suusakuurordid

Kui otsite kohti, kus saate nautida laia valikut erinevaid suusaradu, siis võiksite minna Norrasse, Rootsi või Soome. Need on populaarsed sihtkohad Põhjamaade mäesuusatamiseks, kus saate nautida ka hingematvaid maastikke ja valget, puhast lund.

Parimad mäesuusatamise kogemused Euroopas:

 • Suvitiin Alpe d'Huezi, Prantsusmaal
 • Chamonixi suusakuurort, Prantsusmaa
 • Cervinia-Zermatti piirkond, Itaalia ja Šveits
 • SkiWelt Wilder Kaiseri Brixental, Austria
 • Garmisch-Partenkirchen, Saksamaa

Termides lõõgastumine

Kui soovite talviseks lõõgastumiseks midagi muud teha, võiksite proovida termide külastamist. Euroopas on palju terme, kus saate lõõgastuda kuumade allikate ja ilusate maastikega. Mõned kõige populaarsemad sihtkohad on:

Saksamaa termid

Saksamaa on tuntud oma spaade ja termide poolest, mis pakuvad looduslikke või ravimitega kuumaveeallikaid. Kusjuures paljud asuvad kaunites kohtades, nagu näiteks Saksamaa Römisch-Germanisches Centralmusseum või Baden-Baden, kus on palju kümblusvõimalusi.

Austria termid

Austria on tuntud oma spaade ja kuurortide poolest, kus saate lõõgastuda ja nautida ravilisi mudeleid, mis on loodud looduslikest koostisosadest. Austria kuurordid on maalilised ja rahulikud. Võite proovida ka kuulsaid rituaale, nagu näiteks kasevihtade kasutamist, mis aitavad eemaldada toksiine ja stressi organismist.

Soome termid

Soome on tuntud oma kuulsate termide poolest, kus saate lõõgastuda, nautida ravilisi protseduure, kus on eriti populaarsed traditsioonilised puidust sauna ruumid, millesse kuumutatakse kive, nii et saate nautida auru ja lõhkeained. Populaarsed on ka jääaugud, mis aitavad veealust kaltsiumi imenduda.

Kasulikud nõuanded termide külastamiseks:

 • Valige kõrgekvaliteedilised spaa-ja hotellikeskused, et tagada raviliste protseduuride kõrge kvaliteet.
 • Terminid kuumenevad väga kõrgetel temperatuuridel, olge judinatega ettevaatlikud ja järgige kohapealsete spetsialistide juhiseid ja ohutusnõudeid, et vältida õnnetusi.
 • Kandke mugavaid rõivaid, et lõdvestuda ja tunda end vabalt.

Reisisihtkohad

Euroopa on tuntud talviste reisisihtkohtade poolest, mida on palju erinevaid. Siin on mõned populaarsemad sihtkohad talviseks puhkuseks:

Lapimaa

Lapimaa on koht, kus talvel lumi on kogu aeg olemas ja kestsab see umbes kaks kuud. See on ainulaadne koht, kus saate nautida koos kelgutamist, looduslike lumetormide matkimist ja sõita saagikoristusega. Lapimaal asuvad talvistel aegadel mitmed väljasopordi keskused, nagu näiteks “Tunturi” Kuusamosas, saate proovida lumelaua ja tõukekelgu sõitmist.

Island

Island on tuntud oma ekstreemsete ainulaadsete maastike poolest, mis on talvel veelgi kaunimad. Sellel talvistel puhkusel saate külastada islandi palju kohti, näiteks reisisihtkohad Reykjavik või Selfoss, kus saate mõlemad nautida geotermilisi allikaid ja virmalisi.

Norra

Norra on tuntud oma suusakeskuste, spaa ja ilusate mägimaastike poolest. Siin saate nautida suusatamist või lumesaani sõitmist ja ka kogeida norskis Mäed, kus saate nautafda ka lõõgastavat spa ja masseerida oma keha mõnusalt pehmetes kätes.

Mida teha oma talvistes reisisihtkohtades:

 • Vaata auroode loomulikku ilu
 • Kelgutamine ja lumelausa sitemine
 • Nautige spa protseduure või soojade allikate külastamist

Jõuluturud

Euroopa jõuluturud on kohad, kus saate tunda end jõulude vaimus, süüa ja osta suveniire. Siin on mõned populaarsemad jõuluturud:

Saksamaa jõuluturud

Saksamaa jõuluturud on tuntud oma suurejoonelisuse ja erinevate väljapanekute poolest. Berliini ja Dresdeni vahel on üks suurimaid ja vanimaid jõuluturutraditsioone. Kohalikud käsitöömeistrid valmistavad kauneid jõulukaunistusi ning keha soojendavad jõululõhnad metsast.

Austria jõuluturud

Austria jõuluturud on tuntud oma rikkalike odaivuslaudade ja laia valiku jõulukaupade poolest. Peamised jõuluturud asuvad Viinis ja Salzburgis. Kui olete Valge Ühe sügava lumega kaetud muuseumisael, peate mõõdasilma õhtusöögi Viini Hofburgi palees läbi tegema.

Prantsuse jõuluturud

Prantsuse jõuluturud on tuntud oma elegantse stiili ja kaunite tänavate poolest. Enim tähistatakse Beaujolais' ainulaadseid jõule. Siin pakutakse kohalikke delikatesse, nagu näiteks trühkleid, juustu ja suurepäraseid veine.

Mida proovida ja mida osta jõuluturgudelt:

 • Tüüpilised jõulutooted, nagu näiteks jõulukaunistused ja ilusad tuled.
 • Traditsioonilised jõuludemade, näiteks glögi ja muud soojad jookid.
 • Kohalikud küpsised ja toidud.

Alternatiivsed tegevused

Kui otsite talvisteks tegevusteks midagi muud kui mäesuusatamine või termide külastamine, võite proovida linnakülastusi, toiduproovimisi või kohalike festivalide külastamist.

Linnakülastused

Euroopa linnu kaetakse sageli lumega ja linnapargide ajalooliste hoonete kaunistused lisavad maagiat. Sõita võib käruga või tänavatantsijaga. Siin on mõned linnad, kus talveaeg on eriti ilus: Pariis, Veneetsia ja Berliin.

Toiduproovimised

Euroopa köök on maailmakuulus, mis pakub mitut gourmet-kööki. Proovige talvistele kuulsate roogade, nagu näiteks trühkleid, baklažaane ja klimpe.

Kohalike festivalide külastamine

Talvel toimub Euroopas palju kohalikke festivale. Te saate kogeda kogukonda teiste turistidega, katsedada erinevaid toite ja osta suveniire. Siin on näide Saksamaalt, Gündlsbachi karnevali festival, mis toimub jaanuaris.

Parimad kohad selliste tegevuste jaoks Euroopas:

 • Linnakülastus: Berliin, Veneetsia
 • Toiduproovimine: Perigord, Bordeaux
 • Kohalik festival: Karnevali festival Gündlsbachis, Saksamaa

Siin on kokkuvõte kõigist parimatest talvistest kogemustest Euroopas. Olenemata sellest, kas eelistate mäesuusatamist ja termide lõõgastumist või tahate proovida midagi alternatiivset, on Euroopa talvine võlu midagi, mida tuleks kindlasti kogeda. Seega, korja oma särk ja otsige oma järgmine reisisihtkoht Euroopas.

Millised on Euroopa parimad suusakuurordid talvel?

Euroopa tipp-kuurordid asuvad Alpides ja Skandinaavias.

Kus saab Euroopas nautida parimaid termisid talvel?

Saksamaal, Austrias ja Soomes on parimad talvised termid.

Millised on parimad reisisihtkohad talvel Euroopas?

Lapimaa, Island ja Norra pakuvad võimalusi talviste väljasõitude jaoks.

Millised on Euroopa parimad jõuluturud?

Parimad jõuluturud asuvad Saksamaal, Austrias ja Prantsusmaal.

Millised on alternatiivsed talvised tegevused Euroopas?

Linnakülastused, toiduproovimised ja kohalike festivalide külastamine.

Kuidas valida õige suusakuurort?

Tuleks valikusse võtta lähedal asuvaid suusavaldkondi, arvesse võtta suusatehnikat ja oma oskusi.

Kuidas nautida termide külastamist?

Soovi korral tuleb valida sobiv termide pakett või lõõgastuda enda viisil.

Milliseid talviseid rõivaid peaks kaasa võtma?

Soovitatav on varuda soojad joped, mütsid, kindad ja termopesu.
10 Parimat Kogemust Euroopas Talvel
Sarnased artiklid:
Kuidas Plaanida Eelarvesõbralikku Reisi?

Miks valida eelarvesõbralik reis? Eelarvega reisimine võib tunduda piirangutena, kuid see võimaldab avastada ja kogeda sihtkohta hoopis teisel viisil. Lisaks sellele olete [...]

Kuidas Reisida Jätkusuutlikult Ja Keskkonnasõbralikult?

Jätkusuutlik reisimine on reisimine, mis austab keskkonda ja kultuurilist mitmekesisust, mis parandab kogukondade heaolu ja kultuuridevahelist mõistmist ning pakub turvalise ja [...]

Krtr.ee

Kaunis Reaalne Tark Rõõmsameelne

Kaunis Reaalne Tark Rõõmsameelne (K.R.T.R) - Sinu teejuht naiseks olemise rõõmudesse. Täis inspireerivaid lugusid, kasulikke nõuandeid ja kaunist sisu, mis kõnetab iga naist. Ole reaalne, ole tark, ole rõõmus - ole K.R.T.R naine!