Krtr.ee - Kaunis Reaalne Tark Rõõmsameelne

10 Parimat Kohta Romantiliseks Puhkuseks Euroopas

Romantikat on raske mõõta või kirjeldada, kuid see on midagi, mis vallutab meie südamed ja muudab reisimise veelgi unustamatumaks. Romantiline puhkus on võimalus oma kallimaga katsetada midagi uut ning luua mälestusi, mis jäävad meelde alatiseks. Siin on kümme parimat romantilist sihtkohta Euroopas, kus võite oma armuelu taas lõkkele puhuda.

Parimad romantilised puhkuse sihtkohad Euroopas

Pariis, Prantsusmaa - armastuse linn

Pariis, Prantsusmaa peab alati olema kõige romantilisemate sihtkohtade nimekirjas. Kujutage ette, et käite oma kallimaga pärastlõunal jalutamas mööda Seine'i jõge ja põikate sisse Montmartre'i veetlevatesse kohvikutesse, kus saate nautida teed või kohvi ning kuulata romantilist muusikat.

Eiffeli torn - romantika tipphetk

Eiffeli torn on kohustuslik külastuskoht, kui olete Pariisis romantilisel puhkusel. Minge üles ja nautige vaateid üle linna, mis on kastetud õrnalt valgustatud koidiku- või päikeseloojangu ajal. Külastage torni öösel ja vaadake kaugustest, kui linna alla valgub veel tähevalgust.

Käe konnates silla lukustamine - armuavaldus

Mis puudutab romanitikat, siis käe konnates silla lukustamine Pariisis on trend, mis ei kavatse lähiajal kaduda. Käsi oma kallima käest kinni, külastage Pont des Arts silda ja lukustage oma armuavaldus, asetades lukusti silla külge.

Montmartre'i veetlevad kohvikud

Montmartre'i kohvikud on kuulsad oma sooja ja romantilise atmosfääri poolest. Sellel suurejoonelisel künkal asuvad kohvikud on koduks paljudele tutvumiskuulutustele, mis kirjeldavad armastust artistide, kirjanike ja muusikute seas.

Veneetsia, Itaalia - veealasest armastusest

Veneetsias, Itaalias leiavad armastavad paarid end romantikast, mida pakub ülekantud tähenduses veealune elu. Minge gondliga sõitma, seda saate teha tiheda liikluse korral ka pimedas ning lihtsalt nautige vaateid, kuidas linna kirevad majad peegelduvad vee peal.

Gondlid - romantiline sõit

Veneetsia gondlid on kindlasti see, mis selles linnas kõige enam meeldib. Kutsuge gondoljeer üles teid sõitma ja nautige linna metsikut kihutamist. Need sildade alt sõidud võivad olla romantilised carry-aways-elamused, mis teid üllatavad oma uudsusega.

Ööbimine vee peal hotellis

Vähemalt ühel ööl oma reisil Veneetsias proovige ööbida vee peal hotellis või reederis. Reisijuhina tunneme, et see on üks Veneetsia võluvamaid ja romantilisemaid kogemusi. Ärkamine parimas mõeldavas asukohas, et näha päikest tõusmas ja linna äratamas, on silmi avav elamus.

Piazza San Marco - kaunis väljak šiki moeruumidega

Piazza San Marco on veel üks Veneetsia imede nimekiri - elegantne väljak, mida piiravad kaunid arhitektuursed hooneid. Kui õnnestute Piazza San Marco'i lähedal viibida, siis võtke oma kallim kästa käest ja kõndige elegantsetel šiki moeruumidega tänavatel.

Santorini, Kreeka - unustamatu Vahemere romantika

Santorini Kreekas on sihtkoht, kus taeva päikeseloojang ühendab rikkumata valged rannad kõrbetaolise maastikuga ja vastutuult kalju pinnal asuvate majakestega.

Päikeseloojang Egeuse merel

Santorinil leiab romantikutel armutuid päikeseloojanguid, mis kallavad Egeuse merd kaunitele kaugetele värvikirjude taustadele. See vaade meeldib kõige enam, kui öö kallistatud paarina ujuda.

Kõrge kirkaste valgete hoonetega linn Oia

Oia linn on jalutuskäigu kaugusel Fira ja seal on palju rohkem maalilisi randu kui pealinnas. Koguge oma kallim ja jalutage kõigi seinte ääres, pakkudes teile ideaalseimaid vaateid moodsate hoonete vahel. Väljuge jalutuskäigust ja külastage kohalikke kauplusi, sööge kohalikke toite ja naeratage armstustele.

Kaljutest eripärased jalutuskäigud

Kaljukavatsed on Santorini omapärane ja rafineeritud autoroller, mis läbib erakordselt tihedaid alasid. Tehke oma kallimaga kohtumisi kaljutest ja seinte äärsetes kohvikutes ning jalutage mööda lõpmatuid kraave mentoolist või mõne leiutise söömisest.

Luksuslikud spaa-sihtkohad armastajatele

Raffles Praslin Seychellides

Raffles Praslin on 30 briti rajatis, mis asub VIP-sihtkohas Seychellidel. Olles tunnustatud kui üks maailma parimaid hotelle, pakub Raffles Praslin oma külastajatele tipptasemel spaateenuseid, mis sobivad ideaalselt armastavatele paaridele, sealhulgas massaaži ja lõõgastumisvannid.

Vahemererandade paik Giuliana

Vahemerel ja Prantsuse Rivieras asuv rahulik Giuliana rannakuurort sobib suurepäraselt neile, kes otsivad piirkonnas luksuslikke ja rahulikke puhkuseid. Kui te ei kavatse isegi randa minna, siis külastage miniatuurstiilis spaakeskust ja muid varalisi rajatisi, mis on tippklassi kujundanud.

Türgi kuurordid - ideaalne koht hubaseks joogaks

Kui otsite kogu maailma parimaid spaasid, siis Türgi saared ja rannikuäärsed linnad, näiteks Istanbuli Hôtel Les Ottomans, on ideaalsed sihtkohad hubaseks kihistamiseks. Mitmed kuurordid pakuvad tasuta jalutuskäike, rahustavaid vanne ning massaaže, et luua meelerahu ja lõõgastust sinu ja teie kallimaga.

Romantiliste restoranide parimaid kohti Euroopas

Alain Ducasse'i kolmekordne tärn Restoran Louis XV, Monaco Monte Carlo

Alain Ducasse'i juhitud kolm tärni Restoran Louis XV on kindlasti koht, kus pea igal romaanilistumisel lihtsalt peab külastama. Selles restoranis valitavad kohalikud kohad tähistavad tõepoolest sedanud kontrolli mereanditsiooni, kohalike köögiviljade ja liha üle.

Hõrkud maarentstringad Andreas Caminada - Tälgi Lossis

Šveitsi lõunaosas asuvas andekas restoranis Tälgi lossis luuakse maitsvaid eineid romaanikaks paremaks maitsex, kasutades kohalikku joogitraditsiooni ja tundlikkust uutele olustikuväljakutsetele. Restorani peetakse oma kauni naudiskleja ja suurepärase teeninduse poolest üheks parimaks Šveitsis.

Itaalia kulinaarsetes traditsioonides kõrgeim Michelini-klassika Osteria Francescana

Osteria Francescana on teine nimi, mis on tähelepanu vääriline. Enim südameisse maitsevate maitsvate sööke, Osteria Francescana menüüs on Itaalia kulinaarne traditsioon kõrgel tasemel. Tõepoolest sõnadest raske kirjeldada, kuid see koht peab kogema, kui otsite romantilist õhtusööki.

Kaunid jalutusradade sihtkohad

Cinque Terre, Itaalia - merelinnade keha

Cinque Terre asub Itaalia kirdeosast Liguria maakonnas. See imeline koht koosneb viiest külast, mis asuvad teineteisest üsna kaugel, ent on omavahel suurepäraselt kaetud. Kuigi Cinque Terre saab kindlasti kergesti jalutatud, soovitatakse sel aastal nautida jalutuskäike, mida võib leida ühe kauni linna vahel.

Killarney Rahvuspark, Iirimaa - metsik loodus

Kui otsite midagi täiesti erilist, külastage Iirimaad ning nautige Killarney' rahvuspargi rikkaliku looduse poolt pakutud jalutuskäike. Siin on võimalik olla lähedal loodusele ning mõista, miks selline loodus võib olla romantiline võrreldav looduse iseärasuste ja võitlustega paganate alade poolt.

Viin, Austria - luksuslik promenaadiauxentum parimad vaadetele

Viin on ilus linn, kus leiab ka haruldasi nurgataguseid, mis annavad teile suurepärase võimaluse linna atmosfäärist näha. Promenaadiäärne, mis mööda Donau jõe mõlemat kallast kulgeb, on üks romantilisemaid viise linna avastamiseks ja vaadete paremaks nautimiseks.

Kokkuvõte - romantilise puhkuse parimad sihtkohad Euroopas, kuhu eurooplased võivad laskuda

On mitmeid romaanilisi puhkuse sihtkohti, mis on peidus Euroopa parimates paikades. Pariis ja Veneetsia on alati esimesed nimed, mis meelde tulevad, kuid kui soovite midagi uut proovida, on Santorini, Türgi mereäär ja Killarney Rahvuspargi looduskaitseala sillutatud teed . Minge silmatorkavasse restorani või hotelli, mis pakub hubaseid spaateenuseid, ning lõpetage oma puhkus jalutuskäigu peal erilises paigas, näiteks Piazza San Marco või Cinque Terre'i loodusrada. Võimalus revideerida teie lähedust abikaasaga on kulutatutel väärt oma kaalu kullas, kui ergutab jäävaid mälestusi tulevasteks kogemusteks.

Millised Euroopa sihtkohad on parimad romantiliseks puhkuseks?

Pariis, Veneetsia ja Santorini on kindlasti ühed parimatest sihtkohtadest.

Millised vaatamisväärsused Pariisis on romantilised?

Eiffeli torn, käsipargiga silla lukustamine ja Montmartre'i kohvikud.

Mis teeb Veneetsiast romantilise sihtkoha?

Gondlite romantilised sõidud, ööbimine hotellis vee peal ja ilus Piazza San Marco väljak.

Mis teeb Santorinist unustamatu romantiline sihtkoht?

Imeline päikeseloojang Egeuse merel, käigud kalju otsas ja kõrgete valgete hoonetega linn Oia.

Millised on parimad spaad armastajatele?

Raffles Praslin Seychellides, Vahemere äärne Giuliana ja Türgi kuurordid.

Millised restoranid on romantikutele parimad Euroopas?

Alain Ducasse'i Restoran Louis XV Monacos, Andreas Caminada Tälgi Lossis ja Osteria Francescana Itaalias.

Milliseid kauneid jalutusradu Euroopast leida võib?

Cinque Terre Itaalias, Killarney Rahvuspark Iirimaal ja Viin Austrias.

Mis on romantilise puhkuse parimad sihtkohad Euroopas?

Pariis, Veneetsia, Santorini, spaad armastajatele, romantilised restoranid ja kaunid jalutusradade sihtkohad nagu Cinque Terre, Killarney Rahvuspark ja Viin.
10 Parimat Kohta Romantiliseks Puhkuseks Euroopas
Sarnased artiklid:
10 Parimat Mägi- Ja Matkamarsruuti Euroopas

Matkamine ja mägimarsruudid on naistele olulised mitmel põhjusel. See annab võimaluse pääseda argimürast ja rutiinist välja, tugevdada keha ja vaimu ning nautida looduse [...]

Kuidas Planeeerida Seiklusrikast Väljasõitu Sõpradega?

Selles artiklis räägime sellest, kuidas planeerida väljasõitu sõpradega ja teha sellest meeldejääv elamus. Tihti on väljasõidud sõpradega olulised, et veeta aega koos, [...]

Krtr.ee

Kaunis Reaalne Tark Rõõmsameelne

Kaunis Reaalne Tark Rõõmsameelne (K.R.T.R) - Sinu teejuht naiseks olemise rõõmudesse. Täis inspireerivaid lugusid, kasulikke nõuandeid ja kaunist sisu, mis kõnetab iga naist. Ole reaalne, ole tark, ole rõõmus - ole K.R.T.R naine!